• Wpisów:1042
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:1 rok temu, 23:38
  • Licznik odwiedzin:8 609 / 1906 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję, przepraszam, podziwiam. Miłość to też obiad zjedzony wspólnie, uśmiech, wędrówka plażą, kubek kawy zrobiony o świcie. Miłość to nie tylko oszlifowany diament. Ma swoje kanty i rysy, plamy i zadrapania. Miłość znosi ciężkie słowa i przyczajona czeka cicho na lepsze dni. Ciężko oddycha strudzona i rozkwita z każdym rokiem. Jest taka zwyczajna, że czasami aż przeraża. Boli, ale da się znieść cierpienie, kiedy się prawdziwie kocha.
 

 
Prawdziwy mężczyzna to taki, który widzi swoją kobietę jako tę najwspanialszą, najpiękniejszą. Chce być u jej boku, ale nie z boku.
 

 
Kocham Cię bo pachniesz szczęściem na każdym kroku. Kocham, bo mój cały świat ma kolor Twoich oczu.

 

 
Słowa to tylko wypowiedziane litery. Bez czynów są niewiele warte
 

 
Zamiast rozmyślać o tym, by być kimś innym, zacznij być dumny z tego, kim jesteś. Nigdy nie wiesz, kto patrzy na Ciebie marząc, by być Tobą
 

 
Chciałabym dostać od Ciebie kwiaty. Nie te z kwiaciarni, a zerwane wiosną lub latem przez samego Ciebie.
Chciałabym, żebyś zabrał mnie na kolacje. Tylko nie do drogiej restauracji, a na taką przygotowaną przez samego Ciebie.
Chciałabym żebyś zabrał mnie gdzieś. Nie w drogą podróż, a na zwykły spacer o zachodzie słońca.
Chciałabym, żebyś wyznał mi miłość. Ale nie tak normalnie, a w miejscu które jest dla nas wyjątkowe.
Chciałabym poznać Twoje ulubione miejsce. Nie po to by móc Cię sprawdzać lecz po to by móc Cię lepiej zrozumieć ...
 

 
"Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba czekać, aż wszystkie złe rzeczy skończą się same. Zmień je teraz. Kochaj w tym momencie. Zacznij żyć dziś, a nie jutro. Nie czekaj, aż inni dadzą ci pozwolenie na życie, bo nie zrobią tego."
 

 
Życia nigdy nie przewidzisz i nie ułożysz do końca. Możesz tylko próbować i patrzeć co z tego wyjdzie.

 

 
Życia nigdy nie przewidzisz i nie ułożysz do końca. Możesz tylko próbować i patrzeć co z tego wyjdzie.
 

 
Demonstrowanie swojej seksualności nie jest skuteczną metodą na zdobycie mężczyzny. Rzecz nie polega na tym, czy uda ci się go podniecić; to żadne osiągnięcie. Równie dobrze może mu się to przydarzyć w trakcie jazdy na motorze albo przez sen. Nie chodzi o to, czy go podniecisz; sztuka polega na tym, żeby wciąż miał na ciebie ochotę, choć został zaspokojony.
 Sherry Argov
 

 
To dla ciebie pragnę żyć
Chcę przy tobie zawsze być
Nic już nie zagrozi nam
Nasza miłość będzie trwać...


 

 
oo tak <3
 

 
Naj­piękniej­sze po­dar­ki, pierścion­ki i kwiaty nie ukażą praw­dy miłości. To doświad­cze­nia kształtują re­lac­je, uczu­cia i związki.
 

 
Każdy zasługuje na drugą szansę, nieliczni także na trzecią, czwartej nie dawaj nikomu.
 

 
Odwaga może się przejawiać na wiele różnych sposobów. Czasem oznacza poświecenie własnego życia dla czegoś ważniejszego, dla drugiego człowieka. Czasem to rezygnacja ze wszystkiego, co znałeś, ze wszystkich, których kochałeś,w imię czegoś większego. Ale czasem coś zupełnie innego. Czasem oznacza, że mimo bólu zaciskasz zęby i każdego dnia na nowo podejmujesz wysiłek, mozolną pracę na rzecz lepszego jutra.
 

 
Każdy kęs Twojej obecności to słodycz dla wygłodzonego serca przez samotność.
 

 
Żadna kołdra nie da tyle ciepła, co druga osoba obok.
 

 
Zawszę będę przy Tobie, bo miłość to obietnica i głupio byłoby jej nie dotrzymać.
 

 
Moim największym marzeniem jest możliwość zasypiania przy Tobie i budzenia się, widząc Twoje rozłożone ciało na śnieżnej pościeli obok mnie, już na zawsze, codziennie, móc wpatrywać się w Ciebie bez opamiętania i głaskać zapamiętany zapach skóry. Budzić się nawet w nocy kilka razy, aby sprawdzić czy jesteś i czuwać nad Tobą, robić nam śniadania do łóżka, łaskotać się nad ranem i budzić sąsiadów nieopanowanym śmiechem szczęścia, kochać się nocą najprawdziwszą miłością, udowadniać sobie na każdym kroku, że to jest naprawdę to, czego to, czego szukaliśmy i odnaleźliśmy w swoich sercach, łapać Cię na dłoń, kiedy się boję i wtulać się w Ciebie gdy coś mnie boli. Wspierać się w kłótniach trzaskać drzwiami, by zaraz wrócić i całować się namiętnie rozrzucając wszystkie ciuchy po całym mieszkaniu.
A czy to Możliwe? ;*
 

 
Jeśli myślisz o jakiejś osobie, to ona zawsze będzie w Twoim sercu, w tajemnicy przytulając Cię, żebyś był szczęśliwy. Tak właśnie jest z miłością. Ta druga osoba nie musi być koło Ciebie, żebyś ją czuł.
 

 
Kobieta zakochana jest szczęśliwa. Kobieta samotna jest silna. Kobieta zraniona jest nieszczęśliwa i bezbronna, ale gdy się pozbiera będzie silna i szczęśliwa.
 

 
Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy kiedy płacze. Na kogoś kto nie daje jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.