• Wpisów:1042
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:342 dni temu
  • Licznik odwiedzin:8 391 / 1815 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Lepiej, żeby nienawidzili mnie taką jaka jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę...
 

 
Czasami mam wrażenie, że najbliższe Nam osoby nie rozumieją tego co My czujemy... interesuję ich Tylko to co oni myślą, czują, co mają do powiedzenia... nie mają zielonego pojęci co czujemy. Ranią nas nawet mało znaczącymi słowami. Myślą, że robią dobrze, że Oni wiedzą najlepiej. Jednak tak nie jest. robią to wszystko dla swojego dobra nie licząc się z osobami, którzy chcieliby zacząć podejmować decyzje i żyć na własny rachunek z ukochaną osobą. Czasami takie zachowanie innych powoduje wiele nieporozumień czy też jest powodem do zerwania kontaktu.
 

 
Nieważne czy Twoja kobieta ma 20 czy 60 lat i jak długo jesteście razem. Pamiętaj, kobieta zawsze lubi jak mężczyzna o nią walczy i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz - Jesteś Moja.
 

 
Nie udowadniaj mi, że bedziesz zawsze gdy bedę ciebie porzebować, udowodnij, że bedziesz gdy wykrzycze ci w złości, że tego nie chce
 

 
Jeśli ktoś potrafi zasnąć wiedząc, że płaczesz, cierpisz albo nie wróciłaś jeszcze bezpiecznie do domu, to znaczy, że bardzo mało dla niego znaczysz.
 

 
Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: jesteś dla mnie ważna.
 

 
Największym błędem jaki możesz popełnić jest usunięcie klejnotów ze swojej korony, by ułatwić mężczyźnie trzymanie jej. Nie potrzebujesz mniejszej korony, potrzebujesz mężczyzny z większymi dłońmi.
 

 
Przyjdź do mnie jeszcze dziś,
Nie czekaj nawet chwili
Przyjdź do mnie jeszcze dziś,
Mów kochaj z całej siły,
Przyjdź do mnie jeszcze dziś,
Weź bukiet róż czerwonych,
Przyjdź do mnie jeszcze dziś,
Pozostań w sercu moim <33

 

 
Są trzy etapy miłości. Pierwszy etap polega na "Fajnie że jesteś dla mnie" (...) drugi etap miłości polega na "Dobrze, że jesteśmy razem"...) i jest trzeci etap miłości, który polega na "Dobrze, że jestem dla Ciebie" i to jest prawdziwa miłość
 

 
Ci, którzy Cię kochają nie dadzą się oszukać przez błędy, które popełniasz, ani przez czarne myśli, które skrywasz w sobie na swój temat. Oni pamiętają Twoje piękno, kiedy czujesz się brzydko; Twoją całość, kiedy jesteś złamana; Twoją niewinność, kiedy czujesz się winna; oraz Twój cel, kiedy się zagubisz.
 

 
nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową.
 

 
Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie Czekam w samochodzie.. Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.
 

 
Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
 

 
Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale wiem, że musisz w niej być.
 

 
I widziałam tą troskę w Twoich oczach gdy moje stawały się szkliste.
 

 
Zabierz mnie do swojego świata.
Tam, gdzie nie był jeszcze nikt, gdzie czas stoi w miejscu. Tam, gdzie godziny, minuty, sekundy, mijają o wiele wolniej niż w realnym świecie. Zabierz mnie, do najskrytszych cząstek siebie, takich których nie poznał jeszcze nikt. Uśmiechnij się do mnie, tak jak do nikogo innego. Dotykaj mojej skóry, tak jakbyś miał w dłoniach coś najdelikatniejszego na świecie. Otulaj mnie wzrokiem, jakim jeszcze nikt, nigdy nie patrzył.
Niech mój obraz odbija się w Twoich oczach, na zawsze.
 

 
Wiesz, jak się obudziłam rano w tamtym łóżku, nie mogłam oderwać nosa od poduszki, leżałam tak dwie godziny i ją wąchałam, w życiu niczego tak nie pragnęłam jak tego, by zapach, który zostawiłeś, wciąż trwał i był przy mnie, może nawet we mnie.
 

 
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Nie wpadajcie w pułapki żyjąc poglądami innych ludzi.
Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos.
I najważniejsze miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.
 

 
Przy tobie jestem w stanie polubić zimę, bo wiem, że zawsze będę mogła ogrzać się w Twoich ramionach.
 

 
Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili/ N. Sparks- Pamętnik
 

 
Bo prawda jest taka, że kobieta jest najpiękniejsza wtedy, kiedy jest kochana i żaden kosmetyk nie jest w stanie tego zastąpić.
 

 
Kiedy się z kimś dzieli życie, patrzy się na jego twarz zamiast w lustro. Widzi się swój uśmiech w czyimś uśmiechu; widzi się wzbierający w swoim wnętrzu gniew, zanim jeszcze wybuchnie. Widzi się sarkazm; widzi się miłość. Kiedy się mieszka samemu, trzeba polegać na lustrze, pokrytym z tyłu srebrną farbą, a żadna tafla, choćby pokryta od tyłu srebrem, nigdy nie powie prawdy. Ojciec powiedział jej kiedyś: Lustra są dobre do jednego: przyłożone do ust zmarłego człowieka pozwalają zyskać pewność, że nie żyje naprawdę.
 

 
- Nie jestem zazdrosna. - Wolałbym, żebyś była. - Uważam, że byłoby okropnie, gdybyś nic nie przeżył i opowiadał mi, że jestem pierwszą kobietą w twoim życiu. - Jesteś nią. - Nie jestem, ale wystarczy mi, że na jakiś czas z mojego powodu zapomniałeś imiona innych
 

 
Chodzi mi tylko o to, że jeśli kogoś kochasz, powinieneś chcieć to okazać. Ponieważ mamy w życiu tylko jedną szansę. Jedną jedyną.